RU

Ведуться перемовини щодо відправлення до Судану військових вертольотів і миротворців з України

08.10.2008, 09:36

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун повідомив, що недавно влада Судану дала добро на поповнення місії ООН в Дарфуре батальйонами з Таїланду і Непалу. Зараз ведуться перемовини щодо відправлення до Судану військових вертольотів і миротворців з України.

Як повідомляє Центр новин ООН, Пан Гі Мун заявив, що під час загальнополітичної дискусії на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН він обговорював це питання з Президентом України Віктором Ющенком. На минулому тижні також у Нью-Йорку розмову була продовжено з Міністром оборони України.

Рішення про установу нової місії, в рамках якої має бути розгорнено 20-тисячний миротворчий контингент (і 6 тис. поліцейських), було прийнято Радою Безпеки ООН 31 липня 2007 року. Нова операція має переважно африканський характер і складається з контингентів, представлених країнами Африки. Однак африканські країни не можуть надати необхідну кількість миротворців і ООН вимушена звертатися за допомогою до інших держав.

На прес-конференції для журналістів Пан Гі Мун зазначив, що до кінця 2008 року змішану операцію Африканського союзу — ООН в Дарфуре – буде укомплектовано на 65 %,а до березня 2009 на 85 %.

Детальніше про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини