RU

Вдова Гонгадзе вимагає свідчень Кучми, Литвина та Джиги

01.09.2011, 14:40
Вдова Гонгадзе вимагає свідчень Кучми, Литвина та Джиги - Фото
9f58d0e73343a16c9d916b395dbf8f5c.jpg

Вдова Гонгадзе вимагає свідчень Кучми, Литвина та Джиги
Вдова убитого журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава (на фото) вимагатиме відкритості процесу у справі чоловіка. Про це вона заявила в коментарі Голосу Америки.

"Люди повинні почути, що відбувалося в Таращанському лісі і хто стояв за вбивством Георгія", - заявила Мирослава Гонгадзе.

На її думку, і колишній заступник міністра МВС Микола Джига, і теперішній спікер українського парламенту Володимир Литвин мають бути викликані в суд для надання свідчень. "Справа Пукача не може розглядатися окремо від замовників вбивства, яких назвав Пукач. Без свідчень самого Кучми, Литвина і Джиги, небагатьох, що ще живуть і перебувають на свободі, неможливо в повній мірі визначити провину Пукача", - наголосила вона.

"Я однозначно вважаю, що Пукач повинен отримати довічне ув’язнення, але принципово в цій справі для мене, щоб понесли покарання замовники вбивства Георгія", – сказала Гонгадзе.

Нагадаємо, Пукач назвав другого президента України Леоніда Кучму, екс-голову МВС Юрія Кравченка, нинішнього голову Верховної Ради Володимира Литвина, колишнього першого заступника глави МВС Миколу Джигу замовниками вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Він також заявив, що Гонгадзе, Притула і Подольський готували державний переворот, від якого нібито він врятував Україну.

Георгій Гонгадзе: біографія, новини>>>
Справа Гонгадзе: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини