Вдома у "діамантового прокурора" знайшли копії документів Шокіна

21.04.2016, 17:50
Вдома у
Віктор Шокін

Журналісти розповіли про копії документів екс-генпрокурора Віктора Шокіна, знайдених в квартирі "діамантового прокурора" Олександра Конійця

Під час обшуку у "діамантового прокурора" Олександра Корнійця були вилучені копії особистих документів екс-генпрокурора Віктора Шокіна, серед яких паспорти та документи на нерухомість. Про це йдеться в протоколі огляду речей від 6 липня 2015 року, вилучених у Корнійця в ході обшуку, пише Українська правда.

Згідно з документом, за місцем проживання Корнійця в Софіївській Борщагівці було вилучено пакет чорного кольору, в якому були знайдені документи.

У пакеті також лежав телефон iPhone 6, який, згідно з документом, належить дружині прокурора Світлані Корнієць. Згідно з протоколом, в цьому телефоні знайдено смс-повідомлення від 5 липня на адресу абонента, підписаного "Оксана Шокіна" зі словами "у нас обшук". За інформацією ЗМІ, громадянську дружину Шокіна звуть Оксана Гриневич.

Серед документів були копії двох українських паспортів на ім'я Віктора Шокіна. Один виданий в лютому 1997 року, інший - 28 лютого 2012 року. Номери паспортів відрізняються. В обох вказано одну і ту ж адресу місця проживання.

Знайдений аркуш паперу з друкованим текстом, де вказується ідентифікаційний номер Шокіна. Відзначається, що він не є підприємцем і має у власності як фізична особа три земельні ділянки з 2001 року. У протоколі також зазначено копія свідоцтва про право власності на житловий будинок Віктора Шокіна. Там же копія поверхового плану цього будинку і копія державного акта на право власності на землю, виданого на ім'я Шокіна.

Вдома у "діамантового прокурора" знайшли копії документів Шокіна


Вдома у "діамантового прокурора" знайшли копії документів Шокіна


Вдома у "діамантового прокурора" знайшли копії документів Шокіна

Фото: pravda.com.ua


Була знайдена копія договору купівлі-продажу квартири по вулиці Ярославів Вал і довідка БТІ про право власності Віктора Шокіна на цю нерухомість, а також копія свідоцтва про розірвання шлюбу Віктора Шокіна з Таїсією Литвин, датоване 28 грудня 2011 року.

Також вилучено дозвіл на зберігання зброї на ім'я Віктора Шокіна. Серед вилучених документів перебувала копія дозволу на носіння зброї, видана на ім'я екс-прокурора Лотюка Степана Васильовича. Коли він був прокурором Києва, Шокін був слідчим з особливо важливих справ.

У червні 2015 року співробітники СБУ 
затримали першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і зампрокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великому розмірі. В ході затримання у них було виявлено близько $500 тис, а також діаманти і вогнепальну зброю.

Екс-генпрокурор Віктор Шокін 
написав заяву про звільнення в кінці лютого, а 29 березня Верховна Рада України 289 голосами проголосувала за його відставку. Звільнений екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе і екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, який пішов у відставку, неодноразово заявляли, що Шокін покриває "діамантових прокурорів".

Читайте також: Віталій Касько: Слідство по Шапакіну і Корнійцю намагаються добити

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев