RU

Вбивства на Майдані: в Україну прибула делегація суду Гааги

12.11.2014, 12:59
Вбивства на Майдані: в Україну прибула делегація суду Гааги - Фото
f5435d844aae55ae7bb5b6c10ee805de.jpg

Делегація Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду прибула в Україну з робочим візитом для оцінки ситуації та обговорення інформації, яка 22 вересня була надана Генеральною прокуратурою на підтвердження звинувачень щодо вищих посадових осіб України та залучення їх кримінальної відповідальності в цьому суді.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, на зустрічі делегатів з генпрокурором Віталієм Яремою сторони обговорили хід і результати розслідування кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних з розгоном мирних демонстрантів, заподіянням тілесних ушкоджень, а також вбивствами громадян в період з листопада минулого року по 22 лютого 2014 року.

Керівник відділу аналізу ситуацій місії МКС Емерік Роже зазначив, що головна мета місії - зрозуміти, чи підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду ті злочини, які були скоєні в Україні під час акцій протесту з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 25 лютого Верховна Рада  звернулася до Міжнародного кримінального суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності в цьому суді вищих посадових осіб України за передбаченими статтею 7 Римського статуту МКС злочинам проти людяності під час мирних акцій протестів громадян в Україні в період з 30 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

25 квітня прокурором МКС Фату Бенсуда відкрита процедура попереднього вивчення ситуації в Україні.

Читайте також:

Перспективи міжнародного кримінального суду для ворогів Майдану

Чому Гаазький трибунал поки не загрожує Януковичу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини