Ватажки ДНР І ЛНР тримали в банках України майже 30 млн грн

08.09.2015, 12:06
Ватажки ДНР І ЛНР тримали в банках України майже 30 млн грн - Фото
f01c59500cf872140bc0987f9fcc888f.jpg

Всього за січень-серпень 2015 р виявлені і заблоковані 115 млн грн в рамках заходів щодо запобігання та протидії фінансуванню сепаратизму

Ватажки окупованих територій Донецької та Луганської областей тримали в українському банку майже 30 млн грн в різних валютах. Про це йдеться у звіті Держфінмоніторингу за січень-серпень 2015 року.

Наголошується, що Держфінмоніторинг скоїв ідентифікацію і встановив рахунки зазначених осіб у банківських установах України. "На рахунках зазначених осіб виявлені і заблоковані кошти на загальну суму в еквіваленті 28,54 млн грн, а саме: на рахунках семи так званих високопоставлених осіб ДНР - 39,2 тис. грн, $15,2 тис. і 10,6 тис. євро, на рахунках шести високопоставлених осіб ЛНР - 2,63 млн. грн і $1,07 млн", - йдеться в повідомленні.

"З метою попередження використання банківської системи України особами ДНР і ЛНР, Держфінмоніторингом доведені відповідні списки осіб до всіх банківських установ України з рекомендаціями блокування операцій зазначених осіб у разі спроби їх проведення", - додали у відомстві.

Ніяких прізвищ ватажків терористів в повідомленні не називається.

Крім того, в установі повідомили, що за вказаний період виявлені і заблоковані кошти на загальну суму в еквіваленті 115 млн грн в рамках заходів щодо запобігання та протидії фінансуванню терористичної діяльності (сепаратизму).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы