RU

Васюник заявив, що міністри-"нашоукраїнці" не можуть бути присутніми на засіданні Кабміну

03.09.2008, 12:25

Міністри, призначені до Кабінету Міністрів України за квотою НУНС, залишили засідання Кабінету Міністрів. Відповідну заяву під час вступного слова зробив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник.

"Як відомо, 2 вересня у Верховній Раді сталися події, які свідчать про односторонню відмову БЮТ від партнерів по коаліції, від виконання зобов'язань, які передбачено угодою про створення демкоаліції. Це знайшло своє відображення у прийнятті неузгоджених, по суті неконституційних рішень, і відмови фракції БЮТ взяти участь у засіданні ради коаліції", - сказав І. Васюник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, такі дії підривають підстави для загальної діяльності і де-факто призвели до розвалу демкоаліції. Ці дії обумовили рішення фракції НУНС про вихід із коаліції.

"У зв'язку з цим, міністри, які працюють в уряді від фракції НУНС, змушені заявити про неможливість взяти участь, я наголошую, у сьогоднішньому засіданні Кабміну у зв'язку з неможливістю проведення політичних консультацій щодо майбутнього демкоаліції", - сказав він.

При цьому І. Васюник наголосив, що продовжить свою роботу відповідно до чинного законодавства. При цьому він зазначає, що "можливості для повернення до ефективної співпраці ще не втрачено. Базою для відновлення загальної діяльності є відмова від політики "подвійних стандартів".

Водночас, Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко залишився на засіданні Кабміну.

Ю. Тимошенко запросила на засідання заступників міністрів для продовження роботи Кабміну.

Нагадаємо, міністри, призначені за квотою НУНС прийшли на засідання Кабінету Міністрів України із запізненням.

Досьє на Івана Васюника >>>

Детальніше про події в парламенті >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини