RU

Васюник розповів, як можна відновити діяльність коаліції

10.09.2008, 15:17

Відновити діяльність коаліції демократичних сил можна за допомогою перемовин, однією з умов яких має стати відмова від змін, внесених до Закону "Про Кабмін" 2 вересня. Про це заявив в інтерв'ю журналістам Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Васюник відзначив, що міністри, обрані за квотою НУНС, упевнені в тому, що ще існують реальні можливості поновлення ефективної співпраці в рамках демократичної коаліції. Базою для поновлення взаємин, за його словами, має бути проведення перемовин. "Передусім - сісти за стіл переговорів, керуючись позицією національних інтересів, керуючись виключно національною угодою і відмовитися від підходу подвійних стандартів. Першим кроком для ефективних переговорів між партнерами має бути зняття усіх ультиматумів, обвинувачень і готовність партнерів повернутися на вихідні позиції до другого вересня, тобто на вихідні позиції коаліційної угоди, в тому числі по позиції закону про Кабінет Міністрів України, який був прийнятий коаліцією відповідно до коаліційної угоди", - сказав він.

Нагадаємо, увечері 2 вересня депутати внесли зміни до Закону про СБУ, внесли зміни до Закону про Кабмін, "переписали" Закон про КСУ. Крім того, ВР подолала вето Президента на Закон про "Тимчасові слідчі комісії, спеціальні тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради". Багато політиків і експертів переконані, що ці документи обмежують повноваження глави держави.

Президент України Віктор Ющенко попередив, що збирається ветувати усі закони, прийняті парламентом 2 вересня.

Досьє на Івана Васюника >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини