RU

Васюник поставив Тимошенко "ряд політичних питань"

24.09.2008, 11:51

Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник поставив перед Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко декілька політичних питань. Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

"Я хотів би наголосити на деяких принципових питаннях, які були актуальними в житті країни за останній тиждень після засідання Кабміну... Я ще раз підтверджую, що такими позиціями, які дадуть можливість відновити, якщо цього хочуть обидві сторони, спочатку відновити роботу, а потім забезпечити ефективність демкоаліції і уряди, є безумовні пріоритети національних інтересів, є відмова від політики подвійних стандартів", - зазначив І. Васюник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами І. Васюника, міністри-"нашіукраїнці" прийшли працювати в уряд заради розвитку України.

"У вчорашніх заявах керівника фракції Блоку Юлії Тимошенко наголошувалося, що Блок Юлії Тимошенко і надалі готовий виконувати всі положення коаліційної угоди і відповідної програми уряду "Український прорив". Уряд, на жаль або на щастя, не працює в політичному вакуумі, і ми не маємо права не реагувати на ті події, які впливають або можуть кардинально впливати на розвиток країни. У зв'язку з цим я хотів би поставити вам, Юліє Володимирівно, і колегам із Блоку Юлій Тимошенко декілька політичних питань на цьому засіданні", - зазначив Віце-прем'єр-міністр України.

Зокрема І. Васюник вимагає скасувати проголосовані нещодавно закони про держслужбу, про референдум, і визначитися з форматом коаліції.

Нагадаємо, сьогодні Ю. Тимошенко закликала Блок Литвина, БЮТ і НУНС створити нову коаліцію: "Я хочу ще раз публічно сказати, що ми з Литвином абсолютно чітко засобам масової інформації повідомили, що ми пропонуємо "Нашій Україні" повернутися назад і створити коаліцію трьох - Блок Литвина, БЮТ і НУНС. Для цього не треба ніяких переговорів. Просто пишіть заяву і повертайтеся".

Досьє на Івана Васюника >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини