RU

Васюник не зрозумів, чому Тимошенко не дала йому слова

16.10.2008, 12:15

Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник не розуміє, чому Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не дала йому слова на засіданні Кабінету Міністрів. Про це він заявив сьогодні на брифінзі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Васюник сказав: "Я не розумію такої позиції Прем'єр-міністра, але, водночас, у цій непростій політичній ситуації, враховуючи події, що розгортаються зараз на території і в приміщеннях судів, я думаю, що не варто уподібнюватися і потурати такому сценарію розвитку подій. Тому я скористався можливістю і хотів би оголосити вам про те, про що я від імені, у тому числі, моїх колег-міністрів хотів повідомити на засіданні Кабінету Міністрів України".

При цьому І. Васюник наголосив, що на засіданні Кабміну хотів сказати тільки одне: звернення уряду до Президента з проханням скасувати дострокові парламентські вибори є втягуванням Кабміну у політичне протистояння.

Нагадаємо, сьогодні Ю. Тимошенко не дала І. Васюнику зробити заяву перед початком засідання уряду. Як тільки Прем'єр-міністр завершила своє вступне слово і попросила представників ЗМІ перейти у прес-центр, Віце-прем'єр підняв руку. "Ті, хто хоче потім взяти інтерв'ю у міністрів, у представників Секретаріату Президента, можуть зробити це у сусідній кімнаті", - сказала Ю. Тимошенко.

Досьє на Івана Васюника >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини