RU

ВАСУ відкрив шлях до скасування виборів президента, - Батьківщина

29.07.2013, 14:15
ВАСУ відкрив шлях до скасування виборів президента, - Батьківщина - Фото
Юрій Одарченко
У партії повідомили, що суд мотивував рішення тим, що призначення виборів не є проявом владних повноважень парламенту, а тому оскарження їх в адміністративному порядку неможливо. "Крім того, у відмові зазначено, що будь-які дії Верховної Ради щодо прийняття законів, постанов чи інших актів не є проявом владних повноважень, а тому не можуть бути оскаржені", - додали в партії Батьківщина.

На думку Юрія Одарченка, постанова суду може мати серйозні наслідки: "Судом, по суті, наданий повний імунітет Верховній Раді, оскільки всі її дії так чи інакше пов'язані з прийняттям певних актів. Дивує той факт, що раніше цей же суд успішно розглядав позовні заяви про незаконність призначення позачергових місцевих виборів, вказуючи при цьому, що такі справи йому підсудні ", - додав він.

За словами Одарченка, постанова суду і його мотивація є прямою дорогою до скасування виборів президента в 2015 році. "Як відомо, чергові та позачергові вибори президента призначаються саме Верховною Радою. Враховуючи визначення ВАСУ у разі, якщо Верховна Рада відмовиться призначати вибори, не існуватиме жодної юридичної можливості примусити її до цього" - каже депутат.

Досьє на Юрія Одарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини