RU

ВАСУ розгляне законність переведення Кірєєва в Печерський суд

28.02.2012, 11:54
ВАСУ розгляне законність переведення Кірєєва в Печерський суд - Фото
Саме Родіон Кірєєв засудив Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі. Фото - EPA
Вищий адміністративний суд України сьогодні розгляне повторний позов народного депутата від фракції БЮТ-Батьківщина Юрія Одарченка до президента ВиктораЯнуковича та Вищої кваліфікаційної комісії суддів про незаконність призначення Родіона Кірєєва на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в позовній заяві Одарченка говориться, що Кірєєв був незаконно призначений на посаду судді Печерського суду, оскільки під час його переведення з Березанського районного суду Київської області він нібито не здавав необхідний кваліфікаційний іспит. Крім того, інформація про його переведення не була опублікована в пресі, не було проведено конкурс на заміщення посади в Печерському суді.

На думку Одарченка, сама процедура переведення судді теж була порушена: Кірєєв подав заяву про переведення не в кваліфікаційну комісію, як цього вимагає закон, а безпосередньо президентові, який і задовольнив його прохання.

Нагадаємо, раніше Одарченко вже звертався з позовом про незаконність заняття Кірєєвим посади судді в ВАСУ, але тоді позов був залишений без розгляду з формальних підстав. Одарченко вважає, що в разі задоволення позовних вимог всі рішення Кірєєва в Печерському районному суді Києва, в тому числі й вирок стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко, стануть незаконними, оскільки були прийняті неповноважним суддею.

23_pre.jpg

Одарченко пояснив, що Кірєєв подав заяву про переведення не в кваліфікаційну комісію, а безпосередньо президенту України (копія документа надана кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ народним депутатом Одарченком)


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини