RU

ВАСУ позбавив Балогу мандата депутата, Карасьов скаржиться ЄС

08.02.2013, 23:47
ВАСУ позбавив Балогу мандата депутата, Карасьов скаржиться ЄС - Фото
Павло Балога

Вищий адміністративний суд України позбавив депутатських повноважень народного депутата від партії Єдиний центр Павла Балогу і самовисуванця, обраного по 11-му округу, Олександра Домбровського.

Таке рішення ВАСУ прийняв сьогодні, 8 лютого, повідомляє прес-служба Єдиного центру.

"Своїм рішенням від 8 лютого 2013 ВАСУ зробив черговий крок на шляху спотворення волевиявлення думки громад Закарпаття... Наша політична сила висловлює свій протест проти упередженого судочинства в Україні, заявляє про свій намір захищати результати виборів по 71-му округу всіма доступними методами, зокрема, звернутися до Європейського суду з прав людини", - йдеться у зверненні лідера ЄЦ Вадима Карасьова до послів ЄС, США, Канади, глави ЄП Мартіна Шульца, президента ПАРЄ Жан-Клода Міньйона і єврокомісара з питань розширення та європейської політики Штефана Фюле.

Єдиний центр інформує дипломатів про "спроби влади провести ревізію результатів виборів на в.о. N71, на якому переміг... Павло Балога". "Вперше в історії незалежної України влада робить зухвалі спроби змінити результати виборів після прийняття присяги народним депутатом України і більш ніж через три місяці після початку роботи нового парламенту", - наголошується в повідомленні.

"Командою кандидата від Партії регіонів було ініційовано судовий процес про визнання бездіяльності виборчих комісій в окрузі. З метою отримання помилкових доказів порушень виборчого процесу при підготовці розгляду справи у Вищому адміністративному судді України правоохоронними органами чинився тиск на представників комісій та суспільство округу", - підкреслюється в зверненні Карасьова.

Інший депутат, позбавлений Вищим адмінсудом мандата, Олександр Домбровський переміг на скандальному виборчому окрузі N11 (Вінницька область), де йому вдалося обійти представника Об’єднаної опозиції Наталію Солейко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини