RU

Іващенку, який ледь пересувається, в СІЗО призначили фізкультуру

14.05.2012, 17:45
Іващенку, який ледь  пересувається, в СІЗО призначили фізкультуру - Фото
Валерій Іващенко
Колишній т.в.о. міністра оборони України Валерій Іващенко не потребує спеціалізованого стаціонарного лікування за межами Лук'янівського СІЗО. До такого висновку, за даними Державної пенітенціарної служби, за результатами огляду Іващенка прийшла медична комісія.

До складу комісії були залучені лікарі ДПтС, а також фахівці в області неврології від київських міських клінічних лікарень №9 і № 18. "Попередні діагнози Іващенка були підтверджені. Загальний стан хворого лікарями було визнано задовільним. У спеціалізованому стаціонарному лікуванні за межами СІЗО, за висновком лікаів, він не потребує. Засудженому відкориговано подальше медикаментозне лікування й призначена лікувальна фізкультура", - йдеться в повідомленні ДПтС.

Тюремні влади стверджують, що скарг від Іващенка на адресу керівництва СІЗО не надходило.

Нагадаємо, адвокат Борис Нечипоренко стверджує, що у Іващенка в СІЗО розвинувся набряк обох ніг. "Рекомендації комісії лікарів МОЗ по лікуванню Іващенка персоналом СІЗО нібито виконані ще 25 квітня, однак стан його здоров'я не покращився", - зазначив захисник екс-чиновника. За його словами, у Іващенка болі в спині виникають практично щодня (іноді - двічі на день), приглушуються вони тільки знеболюючими препаратами, які шкодять внутрішнім органам, тиск постійно скаче до 170/100.

Досьє на Валерія Іващенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини