RU

Васадзе вийшов з фракції Партії регіонів

21.02.2014, 17:39
Васадзе вийшов з фракції Партії регіонів - Фото
Таріел Васадзе
Народний депутат Таріел Васадзе заявив про вихід з фракції Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба депутата.

"Те, що відбувається в останні кілька днів у Києві, стало точкою неповернення для всіх. Було допущено багато помилок, упущені можливості мирно врегулювати конфлікт", - зазначив Васадзе
.

"Парламент, як вищий і легітимний орган державної влади, повинен об'єднатися і зробити все можливе для повернення миру на вулиці, забезпечення цілісності держави і легітимного шляху конституційних змін. Будучи членом фракції Партії регіонів зробити це сьогодні складно, тому я прийняв рішення про вихід з числа її членів", - додав він.

Васадзе є представником великого бізнесу. Він контролює корпорацію УкрАВТО. У березні 2007 року український журнал Фокус оцінив стан співвласника УкрАВТО в $720 млн., поставивши його в списку найбагатших українців на 21-е місце. У 2008 році Фокус нарахував у політика $780 млн.

Раніше про свій вихід зі складу фракції Партії регіонів заявив Сергій Буряк, який разом з братом Олександром володіють близько 20% у капіталі Брокбізнесбанку, 40% якого влітку 2013 року купила група компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.

Нагадаємо, за останні два дні фракцію Партію регіонів вже покинули 20 депутатів. Зокрема, депутати Геннадій Бобов, Валентин Нечипоренко, Іван Бушко, Олександр Онищенко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошак, Іштван Гайдош, Юрій Шаповалов, Юрій Благодир, Євген Сігал, Володимир Макеєнко, Віктор Бондар, Владислав Атрошенко, Віктор Развадовський, Станіслав Березкін, Іван Куровський, Микола Джига, Віталій Хомутинник і Юрій Поляченко.

Досьє на Таріела Васадзе

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини