RU

Ваннікова: Інформація про торгівлю нагородами не підтвердилася

02.10.2009, 13:12

Генеральна прокуратура, на виконання доручення Президента України Віктора Ющенка, провела перевірку за фактом публікації в газеті "Сегодня" від 8 вересня 2009 року N194 щодо звинувачень посадових осіб Секретаріату Президента України у корупційних діях при нагородженні державними нагородами. Про це на брифінгу повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, І.Ваннікова відзначила, що в процесі перевірки, зокрема, прямували запити в МВС і СБУ, які повідомили про відсутність матеріалів за наведеними у статті фактами.

Крім того, як відзначається в листі в.о. Генпрокурора Сергія Винокурова, запрошений у ГПУ народний депутат України Андрій Сенченко пояснив, що надана ним журналістові газети "Сегодня" інформація є його особистою думкою і він не мав наміру звертатися з цього приводу до правоохоронних органів із заявою про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, раніше Президент звернувся до Генпрокурора Олександра Медведька з проханням у 20-денний термін перевірити інформацію про корупційні вияви в Секретаріаті Президента при присвоєнні державних нагород.

Перед цим народний депутат з фракції БЮТ А.Сенченко звинуватив Секретаріат Президента в роздачі держнагород за гроші. "На будь-яку нагороду, в тому числі найвищу - звання Героя України, існує своя такса. Всі це знають, але вголос не говорять, розуміючи, що довести факт дуже важко, якщо взагалі можливо", - зокрема, заявив він. При цьому член БЮТ наголосив: криза і вибори (після яких більшість чиновників СП, швидше всього, покине свій пост) позначилися на "розцінках" - вони понижчали.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини