RU

Іванчук залишається на посаді голови економічного комітету Ради

19.03.2015, 12:09
Іванчук залишається на посаді голови економічного комітету Ради - Фото
470b168922eea0a590ed645c7c1d2698.jpg
Верховна Рада не змогла звільнити Андрія Іванчука з посади голови економічного комітету, передає із зали засідань кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Також спікер парламенту Володимир Гройсман доручив комітету негайно зібратися для розгляду проекту змін до закону Про акціонерні товариства.

Після годинної перерви в засіданні Верховної Ради лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив з парламентської трибуни, що фракція вимагає негайно розглянути на пленарному засіданні проект змін до закону України Про акціонерні товариства (щодо виплати дивідендів акціонерним товариством) №2273. За словами Ляшка, прийняття документа дозволить державі відновити контроль над своєю власністю в акціонерних товариствах.

Гройсман зазначив, що проект закону включений до порядку денного у позачерговому порядку і буде розглянуто, як тільки своє засідання з даного питання проведе профільний комітет.

Заступник голови профільного комітету з питань економічної політики Юрій Соловей повідомив депутатам, що вже вп'яте комітет не може зібратися у складі, достатньому для прийняття рішень. Він повідомив, що, судячи з реєстрації, на сьогоднішньому засіданні присутні всі 11 членів комітету, і його засідання можна було б провести.

Член комітету, народний депутат фракції Опозиційний блок Сергій Матвієнко заявив, що члени комітету від Опозиційного блоку не проти взяти участь у засіданні та розглянути закон, але не хочуть брати участь в "закулісній боротьбі за крісло глави комітету".

Гройсман повідомив, що регламентний комітет розглянув заяву голови комітету Андрія Іванчука про відкликання його з цієї посади і вніс відповідну постанову №2418. Спікер поставив постанову на голосування, але його підтримали тільки 149 депутатів при 226 необхідних.

Гройсман доручив Іванчуку як чинному главі комітету негайно провести його засідання і розглянути проекту закону №2273. Лідерам фракцій спікер доручив забезпечити явку своїх депутатів - членів комітету на це засідання.

Нагадаємо, 16 березня голова комітету Верховної Ради з питань економічної політики, член депутатської фракції Народний фронт Андрій Іванчук подав заяву про складання повноважень голова комітету і заявив про вимогу внести зміни в закон Про акціонерні товариства на цьому тижні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини