RU

Вакарчук заявив, що не може відмовитися від творчості

16.05.2019, 18:21
Вакарчук заявив, що не може відмовитися від творчості - Фото
Святослав Вакарчук (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук, який оголосив про участь своєї партії Голос в парламентських виборах, не планує припиняти займатися музикою, "якщо не доведеться йти у виконавчу владу". Про це йдеться в статті, опублікованій на Українській правді.

Згідно з інформацією автора матеріалу, з музикою і концертами Вакарчук "зав'язувати не збирається навіть після обрання депутатом".

У статті наголошується, що графік концертів ОЕ розписаний до 20 вересня: найближчий концерт 17 травня в Києві, останній - в Мінську у вересні.

"Я виступаю за повну автентичність, в політиці треба залишатися самим собою. Автентичність - один з наших принципів. Візьміть, до прикладу, Черчилля або зараз Трампа - за будь-яких обставин вони залишалися і залишаються самими собою. Якщо мені не доведеться йти у виконавчу владу, то як я змушу себе відмовитися від творчості? Я тоді не буду собою", - пояснив Вакарчук.

Вчора Вакарчук заявив, що має намір брати участь зі своєю партією Голос у виборах до парламенту й змінити таким чином стару політику.

Читайте також: Камінг-аут Вакарчука. Що ми дізналися про партію Голос

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини