Вакарчук сказав, з ким точно не буде робити коаліцію

Вакарчук сказав, з ким точно не буде робити коаліцію - Фото
Святослав Вакарчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
15.07.2019, 17:26

Лідер Голосу назвав ті принципи, на яких можлива коаліція з його партією

Лідер партії  Голос Святослав Вакарчук  виключив можливість коаліції з партією Юрія Бойка Опозиційна платформа - За життяПро те, на яких засадах можлива коаліція з партією Голос в Раді майбутнього скликання, він розповів сьогодні на прес-конференції.

"З тими політсилами, які фактично розхитують українську державність, як, наприклад, з Опозиційною платформою, або виступають проти європейського шляху України, ми ніяких офіційних переговорів про коаліцію проводити, зрозуміло, не будемо", - підкреслив він.

Вакарчук перерахував принципові пункти, які повинні збігатися з позицією можливих партнерів по коаліції: боротьба з корупцією, обмеження монопольного становища олігархів і припинення маніпуляції ними ЗМІ, європейський шлях України, створення конкурентного середовища в економіці, соцполітики, медицині, доступ до освіти.

"Для нас це ключові маркери. Як тільки ми зрозуміємо, у кого ще ці маркери збігаються з нами, або близькі до нас, ми будемо готові сідати розмовляти", - зазначив він.

Також лідер партії Голос розповів про законопроект, яким запропонує ввести покарання для незаконних "переговорників" з країною-агресором.

Читайте також: Притула розповів про переговори з Вакарчуком

Популярне