Вакарчук розповів, хто платить за партію Голос: відео

Вакарчук розповів, хто платить за партію Голос: відео - Фото
Святослав Вакарчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
30.05.2019, 16:46

Святослав Вакарчук оцінює майбутні витрати на виборчу кампанію партії Голос в 70-80 млн грн

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук в інтерв'ю  LIGA.net  заявив, що поки що сам фінансує партію і вже витратив понад 2 млн грн. Але спонсори вже є - їх назвуть найближчим часом. Повну версію розмови читайте тут: Святослав Вакарчук: "Якби політики працювали - цього інтерв'ю б не було".

За словами лідера партії Голос, політсила декларує кілька принципів у відборі спонсорів. Головний - не брати гроші у олігархів. "Кого можна назвати олігархами - думайте самі. Йдеться про ТОП-10 найбагатших людей України. Найголовніше, це ті люди, які контролюють ЗМІ. Ви розумієте, кого я маю на увазі", - сказав він.

Крім того, Вакарчук підкреслив, що Голос не братиме гроші у когось одного. І додав, що до фінансування партії приєдналися близько 10 заможних людей. "Найближчим часом розповімо про деякі з них. Я вважаю, що партія Голос повинна показувати іншим приклад. Поки, на сьогоднішній день, ви будете здивовані, але я особисто теж фінансую партію", - повідомив Вакарчук.

"Молодій партії треба набагато менше грошей, ніж іншим", - говорить політик і додає, що на ці вибори знадобиться "приблизно 70-80 млн грн". "Ці гроші будуть підйомними для нас і наших друзів. Я ось, наприклад, всі виручені гроші за мій концерт 360 на ВДНГ витрачу на фінансування партії - і це будуть чималі кошти - більше 2 млн грн", - розповів Вакарчук.

Повну версію розмови читайте тут: Святослав Вакарчук: "Якби політики працювали - цього інтерв'ю б не було"