Вакарчук про концерти: Тільки у вільний від Ради час

30.05.2019, 16:57
Вакарчук про концерти: Тільки у вільний від Ради час - Фото
Святослав Вакарчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Вакарчук має намір сфокусуватися на політиці й роботі у Верховній Раді, але "від натхнення" на концертах повністю не відмовиться

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук заявив, що більшу частину часу віддасть політичній діяльності у Верховній Раді. Музикою планує займатися тільки у вільний від роботи час - "для натхнення". Про це він заявив в інтерв'ю  LIGA.net. Повну версію розмови читайте тут: Святослав Вакарчук: "Якби політики працювали - цього інтерв'ю б не було".

"Я залишаюся музикантом в душі. Але я розумію, що парламент - це відповідальна робота, яка буде забирати у мене більшу частину часу. І це те, на чому я буду сфокусований. А музика, сподіваюся, залишиться зі мною, коли я буду в змозі давати концерти (у Вакарчука заплановано концерт на День Незалежності, а у вересні - концерт в Мінську на стадіоні, - ред) ", - сказав Вакарчук.

Також він додав, що партійці Голосу і він особисто, готові йти у виконавчу владу. Але першочерговим завданням Вакарчук бачить для себе партійне будівництво: "Моя місія на цьому етапі - об'єднувати, надихати людей і продовжувати це робити як рядовий депутат. Я буду сумлінно виконувати функції, в тому числі в комітетах Ради".

Відповідаючи на уточнююче питання, чи буде він суміщати діяльність музиканта і політика, лідер Голоси відповів: "У Верховній Раді законодавство й робочий графік дозволяють займатися творчою діяльністю, коли ти можеш присвятити день-два або вечір таким речам". До цього він додав, якщо піде у виконавчу владу, то часу для професійного заняття музикою не залишиться.

Повну версію розмови читайте тут: Святослав Вакарчук: "Якби політики працювали - цього інтерв'ю б не було".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами