RU

Вакарчук пояснив, чому пішов із Верховної Ради

11.09.2008, 17:44

Народний депутат від НУНС Святослав Вакарчук заявляє, що за нинішніх обставин у політиці єдиний спосіб бути собою – це піти з неї. Про це йдеться в офіційній заяві політика, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, С. Вакарчук сказав: "Залишитися - для мене означає втекти. Втекти від зобов'язань перед виборцями, відректися від присяги на вірність Народу. Я про цю присягу не забув. Для мене правда, мораль і Україна ніколи не стояли на другому місці".

На переконання музиканта, час перебування у депутатських рядах не втрачено даремно. "Дякую за довіру виборцям, які допомогли мені стати мудрішим. Дякую за підтримку однодумцям, яким так само боляче через те, що відбувається сьогодні в Україні. Але здається, що наші знання, наша енергія, наше прагнення прислужитися своєму народу цією Радою запитані уже не будуть", - наголосив С. Вакарчук.

"Я повертаюся до активного громадського життя. Повертаюся із вірою в те, що нас залишилося не так мало. Тих, хто здатен, розплющивши очі і стиснувши зуби, робити своє. І далі йти", - резюмував він.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", відомий музикант Святослав Вакарчук подав до Апарату парламенту заяву про складання ним депутатських повноважень. Із цього приводу С. Вакарчук, зокрема, сказав: "Сьогодні я подав заяву про складання мною повноважень народного депутата України. Це рішення стало підсумком серйозних роздумів впродовж кількох місяців і здається мені чесним кроком щодо виборців"

Досьє на Святослава Вакарчука>>>

Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини