RU

Вакарчук пообіцяв послам G7 піти на президентські вибори

25.10.2018, 09:12
Вакарчук пообіцяв послам G7 піти на президентські вибори - Фото
Фото: Святослав Вакарчук / Facebook

За даними джерел LIGA.net, Святослав Вакарчук вирішив балотуватися на президентських виборах, дату оголошення рішення тримають в секреті. Про це йдеться у статті Концерт состоится. Как и с кем Вакарчук пойдет на выборы.

У вересні відбулася закрита зустріч з послами Великої сімки і Євросоюзу, де музикант нібито пообіцяв дипломатам піти на вибори.

Цю інформацію підтвердили кілька знайомих з музикантом нардепів і одне джерело поза парламентом. Публічно підтверджувати цю інформацію відмовилися всі співрозмовники LIGA.net.

"Це буде порівнянно з відкриванням шампанського: шумно і несподівано", - передрікає знайомий з ним політик. У прес-службі музиканта не підтверджують інформацію про висунення музиканта, називаючи будь-яку інформацію "чутками".

Якщо раніше Святослав Вакарчук заперечував участь у виборах, то тепер каже, що йому все одно, на якій посаді змінювати країну.

За останніми соцопитуваннями КМІС, у Вакарчука 8% президентського рейтингу від числа виборців, які підуть голосувати. Несистемні політики можуть докорінно змінити сценарій виборчої кампанії, в разі участі у виборах.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини