Вакансії. Чумак описав ідеального кандидата в Офіс генпрокурора

28.01.2020, 15:47
Вакансії. Чумак описав ідеального кандидата в Офіс генпрокурора - Фото
Віктор Чумак (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

У претендента має бути "одна з нами ціннісна категорія" - працювати й рости по кар'єрі, і високий професійний рівень - освіта й стаж

Ідеальними кандидатами на 100 вакантних посад в Офісі генпрокурора (12% від загальної чисельності прокурорів в ОГП) керівництво відомства вважає юристів віком 35-40 років. Про це заявив заступник генпрокурора  Віктор Чумак, пише Закон і бізнес.

Чиновник вважає, що в такому віці у людини "вже сформована стійка ціннісна й світоглядна позиція" і вона чітко розуміє, чого хоче, як буде діяти, яку мету й завдання ставить перед собою, як до них буде йти.

Кандидати-адвокати, говорить Чумак, кращі: вони - "дзеркальне відображення прокурора", і їм недовго доведеться звикати до професії, так як вони чітко розуміють, хто і що повинен робити.

"Також можуть приходити судді або їх помічники... Вчені можуть прийти в офіс з доктринальним баченням того ж кримінального права і процесу", - додав він.

  • За умовами конкурсу, не можуть бути кандидатами прокурорами, які станом на 25 вересня 2019 року займали посади в прокуратурі.
  • Після прийому документів будуть опубліковані імена претендентів: будь-хто зможе проаналізувати дані й надіслати свої коментарі про кандидатів.
  • Перед перетворенням ГПУ в ОГП була проведена атестація, яку не зуміли пройти 55% прокурорів.

Читайте також: Офіс, а не ГПУ. П'ять головних фактів про перезапуск прокуратури

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев