Військовим при демобілізації пропонують відмовитися від претензій

05.04.2016, 13:39
Військовим при демобілізації пропонують відмовитися від претензій - Фото
17e2e7f1473d646e9e5a6c625746c618.jpg

Щоб уникнути звинувачень "недбайливих" військовослужбовців, при мобілізації бійцям пропонують підписати довідку про відсутність претензій

Українським військовослужбовцям при демобілізації пропонують підписати довідку про відсутність претензій до військової частини, щоб уникнути звинувачень "недбайливих" військових. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ Віталій Голота, передає кореспондент ЛІГА.net.

За його словами, статут ЗСУ визначає, що командир військової частини має право самостійно встановлювати свої порядки. Довідка про відсутність претензій статутом не передбачена.

"Разом з тим, бувають випадки, коли такі військовослужбовці з числа неурядових через півроку або через рік почнуть звинувачувати командування військових частин, наприклад, в тому, що їм не доплатили. В такому випадку таке письмове свідчення військовослужбовців підтверджує, що з ним розрахувалися, по ньому немає заборгованості і немає конфліктних ситуацій ", - сказав він.

На репліку журналістів, що українським військовим пропонують поставити підпис під такою довідкою до проведення всіх фінансових розрахунків, і це несе в собі ризик невиплати заборгованостей, Голота нагадав, що всі фінансові питання повинні бути вирішені до дня звільнення.

"Крім того, у військовослужбовця є інший шанс. Він може заявити: "Товариш командир, я нікуди не поїду, буду сидіти тут, поки ви мені все не заплатите". Бувають моменти, коли його звільняють в суботу, в неділю, і у нас банківська система може не дати можливості... бувають збої, коли ці гроші не проходять", - зазначив він.

Голота запевнив, що всі фінансові розрахунки будуть проведені в будь-якому випадку. Якщо цього не відбудеться, військові можуть звернутися на гарячі лінії департаменту фінансів Міноборони.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих