RU

Військових із центру та півдня України відправлять на схід

16.04.2014, 14:35
Військових із центру та півдня України відправлять на схід - Фото
Сергій Соболєв

Східні регіони України захищатимуть військовослужбовці з центральних і південних областей. Про це повідомив на брифінгу в.о. лідера фракції Батьківщина Сергій Соболєв.

"Східні області України захищатимуть представники Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Херсонської областей, а відповідні частини будуть передислоковані із Західної України до центральних областей України", - сказав Соболєв, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Соболєв наголосив, що передислокація Збройних Сил проходить в рамках процедур, визначених законодавством України. За його словами, буде проведена максимальна мобілізація серед тих, хто пройшов військову підготовку в Збройних Силах та органах внутрішніх справ України.

Соболєв зазначив, що, на жаль, дійсно є непоодинокі факти дезертирства або зради, але в той же час є й факти прояву героїзму з боку військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини