Військове містечко в Харкові повернули у власність держави

07.04.2017, 14:54
Військове містечко в Харкові повернули у власність держави - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Військове містечко в Харкові, яке незаконно передали в приватні руки, повернули у власність держави. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Як зазначили у відомстві, екс-чиновники Міністерства оборони, незважаючи на відсутність згоди уряду, передали у власність комерційного товариства військове містечко разом з дев'ятьма будівлями, розташованими на земельній ділянці площею 6,5 га.

"Свої незаконні дії чиновники оборонного відомства прикривали намірами привести військовий госпіталь в Дніпрі до стандартів НАТО. Однак замість отримання сучасного госпіталю держава втратила права власності як на сам госпіталь, так і на будівлі військового містечка в Харкові", - підкреслили в ГПУ.

Головна військова прокуратура подала позов до господарського суду за фактом порушення закону при передачі військового майна з державної власності. Після тривалих судових дебатів Харківський апеляційний господарський суд в травні 2016 року зобов'язав повернути будівлю військового містечка у власність держави. Законність цього рішення в серпні того ж року підтвердив Вищий господарський суд.

Читайте також: Будинок Сікорського в Києві повернули в державну власність

"Будівля військового містечка в Харкові, як і сам військовий госпіталь в Дніпрі, в березні 2017 року зареєстровані на праві власності за державою. Зараз повернуті будівлі використовуються Військово-медичним клінічним центром Північного регіону для зберігання медичного майна і техніки, задіяних в тому числі для надання своєчасної допомоги військовослужбовцям в зоні АТО", - повідомили в Генпрокуратурі.

30 березня 2017 року
повідомлялося, що Господарський суд Дніпропетровської області повернув державі 94,5% акцій авіакомпанії Дніпроавіа, раніше приватизовані структурою, близької до олігарха Ігоря Коломойського.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю