RU

Військова техніка в АТО справна майже на 100% - Міноборони

29.05.2014, 17:36
Військова техніка в АТО справна майже на 100% - Міноборони - Фото
Фото: mil.gov.ua
Загальний рівень справності озброєння та військової техніки у військах і силах, що беруть участь в антитерористичній операції піднявся до 94 %. Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

"Станом на сьогоднішній день, 29 травня, Озброєння Збройних Сил України вдалося налагодити систему забезпечення військ (сил) військово-технічним майном, ракетами та боєприпасами шляхом доставки зазначеного майна безпосередньо у війська силами і засобами підвезення центрів забезпечення : арсеналів, баз і складів", - сказано в повідомленні.

За словами начальника Озброєння Збройних Сил України полковника Сергія Корнійчука, в даний час ремонтні органи Озброєння ЗС України отримали бракуючий необхідний досвід та навички і здатності до виконання покладених завдань за призначенням. "Ремонтно-відновним частинам Озброєння ЗС вдалося оперативно розгорнути 6 зведених ремонтно-евакуаційних груп, які оперативно відновлюють пошкоджену і несправну техніку в інтересах різних угруповань військ і сил", - розповів Корнійчук.

"За рахунок організації ремонту озброєння і військової техніки силами і засобами виїзних ремонтних бригад підприємств промисловості, ремонтно-відновлювальних органів різних рівнів, вдалося підняти загальний рівень справності ОВТ у військах і силах, що беруть участь в антитерористичній операції - до 94%, а в місцях ізоляції району проведення АТО - до 91 %", - зазначив Корнійчук.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини