RU

В Євросоюзі попереджають владу України про можливу ізоляцію

16.02.2012, 13:02
В Євросоюзі попереджають владу України про можливу ізоляцію - Фото
1e310806a81d724d4577fabb02f0ac11.jpg
Колишній комісар ЄС з питань розширення, екс-віце-президент Єврокомісії Гюнтер Ферхойген попередив Україну про загрозу політичної ізоляції. Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche Welle.

Відносини між Україною та ЄС, на думку Ферхойгена, нині опинилися в замороженому стані, а євроінтеграція переживає застій. "Наступний крок для поглиблення відносин між Україною та ЄС відкладено", - констатував він.

Він нагадав, що єдина "функція на майбутнє України - це європейська інтеграція". "Росія не може запропонувати Україні нічого цікавого щодо її майбутнього. Росія - це не альтернатива для України", - упевнений політик.

Відповідаючи на питання, чи не свідчить призупинення фінансової допомоги Україні з боку ЄС і фактичне уникнення зустрічей з президентом Віктором Януковичем керівниками європейських держав про можливість політичної ізоляції України, Ферхойген сказав: "Вважаю, що ці спостереження зараз підтверджуються. Ризик ізоляції України має місце ".

Політик не заперечує, що така ситуація пов'язана з ув'язненням Юлії Тимошенко.

"Цей процес став кнопкою запуску для практичного заморожування відносин. Український уряд знав про цей ризик, досить часто про нього нагадував. І уряд свідомо на нього пішов", - сказав Ферхойген.

Але вирішальним, на його думку, є не тільки справа екс-прем'єра, але й парламентські вибори в Україні, які повинні пройти в цьому році -. Будут вони відповідати демократичним стандартам. "Тільки після цього буде прийнято певне рішення в ЄС", - сказав Ферхойген.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини