RU

В Євросоюзі не хочуть і не можуть підписати угоду з Україною

10.02.2012, 07:19
В Євросоюзі не хочуть і не можуть підписати угоду з Україною - Фото
Радослав Сікорський (фото - ЕРА)
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський стверджує, що в ЄС нема ні політичної волі, ні політичних умов навіть для підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, не кажучи вже про ратифікацію її.

"Документ буде парафовано і офіційно підписано протягом наступних кількох тижнів. Але після цього виникає питання підписання і ратифікації Європейським парламентом від імені Євросоюзу, а також усіма країнами - членами ЄС. І поки, я повинен сказати, що немає в ЄС політичної волі і не існує політичних умов в наших відносинах, для того, щоб розраховувати навіть на підписання угоди. Оскільки є відчуття, що принципи, задекларовані в угоді - верховенство права, демократія - в Україні в повній мірі не виконуються ", - сказав Сікорський в інтерв'ю на 5 каналі .

Також він окремо наголосив, що високі кола, які формують громадську думку в Євросоюзі, переконані, що процес над екс-прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко не був чесним, тому в Європарламенті навряд чи знайдеться достатня кількість голосів, щоб просунути рішення на користь українсько-європейської угоди. "Дуже високі кола, що формують громадську думку Європи не впевнені, що це був чесний процес. І тому, я просто не бачу, де можна взяти достатню кількість голосів для того, щоб угоду булу прийнято Європарламентом", - заявив польський міністр.

Раніше, вчора, Сікорський зауважив, що зближення України з Європою ускладнюється її внутрішніми політичними конфліктами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини