RU

В Євросоюзі думають про заморожування рахунків сім'ї Януковича

22.05.2012, 17:52
В Євросоюзі думають про заморожування рахунків сім'ї Януковича - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Депутати Європарламенту заявляють, що Україною керують олігархи, що, на їхню думку, заважає її розвитку. Про це депутати говорили в Європарламенті в ході дебатів "Ситуація в Україні, справа Юлії Тимошенко".

Так, депутат Європарламенту Міхаель Галер (група народних партій, Німеччина) нагадав, що президент Віктор Янукович, його сім'я та його друзі отримують все більше і більше влади, передає УНІАН.

Він навів приклади призначення наближених до Януковича людей на посади міністра внутрішніх справ, керівників Державної податкової служби та Національного банку України. "Син Януковича, сім'я і друзі єдине, чого хочуть, це наповнювати кишені", - сказав Галер.

На його думку, необхідно заморозити активи. "Кіпр - це гарне місце щоб почати виявляти ці активи", - сказав він.

Його колега по групі народних партій, депутат Андрій Ковачев (Болгарія) зазначив, що перешкодою на європейському шляху України є не справа екс-прем'єра Тимошенко, а олігархи.

"Олігархи не хочуть реформувати Україну за європейською моделлю, але хочуть зберегти її для свого збагачення", - сказав Ковачев.

У свою чергу, депутат від групи зелених Вернер Шульц запропонував усім просто подивитися на те, яким чином в Україні відбувалися державні закупівлі при підготовці до фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.

Разом з тим, представник групи об'єднаних лівих Яромир Колічек (Чехія) піддав критиці надання політичного притулку українським політикам країнами-членами Євросоюзу. "Нам не слід надавати притулок шахраям", - сказав він.

"Як ці люди стали такими багатими? І ставали практично за одну ніч? І не має значення, чи йдеться  про сьогоднішній уряді, або про попередній", - сказав депутат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини