RU

В Україну їде голова ПАРЄ

22.03.2013, 15:07
В Україну їде голова ПАРЄ - Фото
Жан-Клод Міньйон (фото - assembly.coe.int)
Як повідомили ІГАБізнесІнформ в прес-службі Парламентської асамблеї Ради Європи, в період з 26 по 28 березня 2013 року Україну відвідає з офіційним візитом голова ПАРЄ Жан-Клод Міньйон.

У Києві у вівторок Міньйон планує зустрітися з президентом України Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим і міністром закордонних справ Леонідом Кожарою. У середу запланована зустріч з головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком, а також серія зустрічей з лідерами основних парламентських фракцій та головами ключових парламентських комітетів.

27 березня голова ПАРЄ також планує зустрітися з дочкою екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенією Тимошенко та дружиною екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Іриною Луценко.

Нагадаємо, в минулий понеділок Парламентська асамблея Ради Європи у Страсбурзі переобрала Жан-Клода Міньйона головою ПАРЄ. Міньйон не одноразово виступав на підтримку Юлії Тимошенко і просив про зустріч з нею у в'язниці, проте така зустріч поки не відбулася.

Ще на початку минулого року Жан-Клод Міньйон обіцяв допомогти колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко "в тій складній ситуації, в якій вона опинилася". Голова ПАРЄ тоді передав Тимошенко, що "у неї є багато друзів, що її не забули, і що багато зусиль буде докладено для того, щоб допомогти їй у цій ситуації".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини