RU

В українського ОПК серйозні проблеми, - Клюєв

21.06.2012, 11:56
В українського ОПК серйозні проблеми, - Клюєв - Фото
Фото: rnbo.gov.ua
Про це він сказав сьогодні в ході наради за підсумками роботи підприємств оборонно-промислового комплексу і розвитку оборонної галузі. Клюєв зазначив, що в питаннях переоснащення Збройних сил України провідна роль має належати вітчизняному оборонно-промислового комплексу, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Але в нинішньому стані оборонних підприємств посилюються негативні явища, коріння яких беруть початок в 90-х роках минулого століття", - сказав він. На думку Клюєва, їх наслідки мають інтегрований вплив на загальну економічну та соціальну сферу в державі. "Зниження науково-технічного потенціалу та технологічного рівня, старіння виробничих потужностей, скорочення робочих місць і втрата не тільки висококваліфікованих кадрів, але і системи їх підготовки - це тенденції, які необхідно долати", - додав він.

Клюєв підкреслив, що президент України і все керівництво країни розуміють масштаби цієї загрози і приймають системні дії з її нейтралізації. Так, в 2010-2011 роках був поставлений ряд завдань щодо підвищення ефективності діяльності оборонно-промислового комплексу, впровадження новітніх вітчизняних наукових розробок в оборонне виробництво, технічної та технологічної модернізації, залучення до роботи молодих спеціалістів. "На жаль, ефективність їх практичного виконання невисока. Проблемні питання не вирішені і продовжують накопичуватися, що може стати загрозою для успішної реалізації програми технічного переоснащення армії", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини