RU

В України є план "Б" на випадок агресії Росії - Парубій

12.03.2014, 14:28
В України є план
Андрій Парубій
На випадок відкритої військової агресії з боку Росії у України підготовлено план "Б". Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій на брифінгу в середу, повідомляє  Українська правда.

Відповідаючи на питання про те, чи розробляє РНБО план евакуації жителів Криму у разі початку реальних військових дій, Парубій сказав: "Звичайно, у нас є план "Б". Подробиць я повідомити не можу, але цей план детально розроблений і буде реалізований дуже швидко. Йдеться в ньому не тільки про евакуацію. Я не можу говорити багато, але скажу, що наші підрозділи розташовані таким чином, щоб ми могли відбити атаки з будь-якого напрямку".

Парубій додав, що українська влада володіє інформацією про концентрацію російських військ по всій кордоні з Україною. Він нагадав, що Росія раніше заявляла про проведення навчань, і що за п'ять днів війська мали бути відкликані з україно-російського кордону. "Але на сьогоднішній день ті війська не тільки не відкликані, а навпаки накопичується військовий потенціал в тих угрупованнях на кордоні з Україною", - сказав він.

"На жаль, критична ситуація не тільки в Криму, а по всьому північно-східному кордоні. І насправді частини російських військ знаходяться в декількох годинах пересування в Київ", - підкреслив Парубій.

За його словами, найбільш ризикованими з точки зору сепаратизму залишаються Луганськ, Донецьк і Херсон, великі очікування противник також покладає на Одесу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини