RU

В Україні знизилась підтримка вступу до НАТО - опитування

19.06.2015, 13:56
В Україні знизилась підтримка вступу до НАТО - опитування - Фото
5e5520c0ae1b1313f148f1ceabdff56a.jpg
Якби в Україні проводився референдум про вступ до НАТО, то 40% проголосували б "за", 32% - проти, 11% - не голосували б, а 17% - не визначилися. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг.

Починаючи з листопада 2014 р., коли був зафіксований пік підтримки вступу до НАТО (51%), фіксується поступове зменшення кількості прихильників Альянсу: до 46% у квітні 2015 і до 40% у червні. При цьому одночасно відбувається зростання кількості противників вступу України до НАТО (з 25 до 32%).

Підтримати вступ до Північноатлантичного альянсу готові 70% жителів заходу і близько половини центру України. При цьому близько 50% жителів сходу і півдня проголосували б проти.

"Чим вище рівень освіти і доходів респондентів, чим молодше їх вік, тим вище серед них підтримка вступу України в Європейський Союз і НАТО", - зазначають соціологи.

Рівень підтримки євроатлантичної інтеграції серед чоловіків вище, ніж серед жінок, особливо це стосується вступу до НАТО.

Серед респондентів, для яких рідною мовою є українська, рівень підтримки членства в ЄС і НАТО майже втричі вище, ніж серед респондентів, рідною мовою яких є російська.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини