В Україні з'являться стипендії в честь наймолодших героїв Майдану

24.02.2017, 16:22
В Україні з'являться стипендії в честь наймолодших героїв Майдану - Фото
3f0717a49fe9b20af010640ddc2a32d1.jpg
В Україні з'являться державні стипендії в честь наймолодших героїв Небесної сотні. Відповідне доручення Кабінету міністрів направив президент Петро Порошенко, повідомив у себе в Facebook його прес-аташе Святослав Цеголко.

"В Україні з'являться державні стипендії в честь наймолодших героїв Небесної сотні - Назара Войтовича, Юрія Поправки, Устима Голоднюк, Романа Гурика, Дмитра Максимова. Відповідне доручення уряду направив президент, виконуючи обіцянку, дану сім'ям Героїв під час зустрічі 20 лютого", - написав Цеголко .

Також пропонується встановити стипендії в навчальних закладах, в яких навчалися або мріяли вчитися герої Майдану - Сергій Нігоян, Дмитро Пагор, Іван Тарасюк, Олександр Плеханов, Владислав Зубенко, Василь Мойсей, Дмитро Чернявський, Ігор Костенко, Сергій Байдовській, Юрій Дяковський.

Раніше президент Порошенко заявляв, що попросить уряд підтримати ініціативу увічнити імена п'ятьох наймолодших героїв Небесної сотні в іменні стипендії для молоді.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского