RU

В Україні вже не застій, а регрес демократії, - президент ПАРЄ

09.11.2012, 11:44
В Україні вже не застій, а регрес демократії, - президент ПАРЄ - Фото
Фото: assembly.coe.int
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон заявляє регрес демократії в Україні, - передає New Europe.

За його словами, повідомлення, що надходять з України після виборів, в результаті яких перемогу здобула партія президента Віктора Януковича, говорять про проблеми, які збереглися  в країні. Міньйон сказав, що "повністю згоден з негативними оцінками міжнародних спостерігачів щодо українських виборів".

"За словами спостерігачів, демократія занепадає. Це означає, що вона не в стані застою, а насправді регресує", - підкреслив він. Однак Міньйон підкреслив, що "санкції - слово не в дусі Ради Європи".

Президент ПАРЄ також зазначив, що Україна як і раніше відіграє важливу роль у забезпеченні стабільності в регіоні. Зокрема, в Молдові, яка переживає перехід до демократії.

Нагадаємо, в спільному заяву спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ і Европарламета сказано, що в ОБСЄ розчаровані парламентськими виборами в Україні і негативно оцінюють процес підбиття їх підсумків.

Голова місії Бюро демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ Одрі Гловер зазначив, що українська влада недостатньо реагувала на порушення під час виборчої кампанії і це кидає тінь на вибори. На думку європейських політиків, на виборах не було рівних умов для їх учасників - в основному через зловживання адмінресурсом, недостатній прозорості фінансування кампанії і через нестачу збалансованого висвітлення в ЗМІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини