RU

В Україні відзначатимуть День поліції і скасовано День міліції

10.12.2015, 11:39
В Україні відзначатимуть День поліції і скасовано День міліції - Фото
40cd01df3e37de1fbf4579f3720382ab.jpg
В Україні 4 серпня буде відзначатися День поліції. Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

"Враховуючи значення і роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці публічної безпеки і порядку, глава держави встановив в Україні нове свято - День Національної поліції України", - йдеться в повідомленні.

Дата 4 серпня обрана для нового свята невипадково: в цей день президент підписав закон про Національну поліцію.

При цьому День міліції 20 грудня більше відзначатися не буде.

Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, в центрі якої розміщений герб України.

В Україні відзначатимуть День поліції і скасовано День міліції
Прапором Національної поліції України є прямокутне полотнище синього кольору, в центрі якого розміщена емблема. Також затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідної установи Національної поліції України.

В Україні відзначатимуть День поліції і скасовано День міліції
Також президент підписав указ про перелік посад, що можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях. Документ містить перелік посад в центральному апараті та структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ та установах і організаціях, що належать до сфери управління МВС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини