RU

В Україні відновили призов на строкову службу в ДПСУ

18.03.2016, 11:34
В Україні відновили призов на строкову службу в ДПСУ - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
У 2016 році Держприкордонслужба України відновлює комплектування органів і підрозділів військовослужбовцями строкової служби. Про це повідомив на брифінгу начальник управління професійної підготовки ДПСУ Артур Король, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Ми плануємо з квітня по червень цього року закликати близько 4 тисяч військовослужбовців строкової служби. Підкреслюю, що це тимчасовий захід. Наш основний пріоритет - це професійна служба, яка передбачає комплектування військовослужбовцями за контрактом", - сказав він.

За словами Короля, необхідність призову строковиків обумовлена ​​звільненням мобілізованих військовослужбовців, чисельність яких в ДПСУ становить близько 9 тисяч. Ще одна причина - формування нових підрозділів.

"У 2015 році ми збільшили нашу штатну чисельність, в зв'язку з чим виник некомплект військовослужбовців. Ми плануємо укомплектувати військовослужбовцями строкової служби. Це підрозділи на мирних ділянках на сході, півдні і заході", - зазначив представник ДПСУ.

Він підкреслив, що військових строкової служби не будуть відправляти в зону АТО.

"Наша служба вводить територіальний принцип комплектування. Військовослужбовець, покликаний, наприклад, в Закарпатській області, після навчання в навчальних центрах буде відправлений на Закарпаття, де буде проходити службу. При цьому є ряд обмежень. Ми будемо вимагати якісного несення служби. Недопущення втягування у протиправну діяльність. ДПСУ залишає за собою право змінити місце служби, якщо виникне така необхідність", - сказав він.

Король додав, що строковиків розглядають як майбутню базу для комплектування складу Держприкордонслужби.

"Ми їх навчимо за цей період і, впевнений, певна частина залишиться у нас в якості військовослужбовців за контрактом. Через 11 місяців вони мають право підписати контракт", - сказав він.

Начальник управління профпідготовки ДПСУ озвучив критерії, за якими буде проводитися відбір.

"Майбутній військовослужбовець повинен бути у віці 20 років, мати належний фізичний стан і стан здоров'я, патріотизм, комунікабельність і бажання проходити службу в ДПСУ, відсутність судимостей і залучень в міліцію", - додав Король.

Навчання і базову підготовку строковики будуть проходити в чотирьох навчальних центрах Держприкордонслужби.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини