RU

В Україні телеканал Шустера припиняє роботу з 1 січня

01.12.2016, 11:13
В Україні телеканал Шустера припиняє роботу з 1 січня - Фото
Савік Шустер

Телеканал журналіста і ведучого Савіка Шустера 3s.tv припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року. Про це повідомляє офіційна сторінка телеканалу в Facebook.

Причина припинення роботи телеканалу - нестача коштів.

"Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатися з улюбленою справою, тому що у нас закінчилися гроші", - наголошується в повідомленні.

"На жаль, ситуація на медійному ринку нашої країни доведена до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за рахунок власників-олігархів. В цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовим правилам виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу. Це все нікуди не дінеться і після закриття 3s.tv: з судовою тяганиною ще належить поборотися, і тепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповідати про це суспільству", - йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що клубні кошти не покривають діяльність каналу, оскільки цих ресурсів вистачило на доставку сигналу до глядача через супутник і кабель.

"З представників бізнесу, до яких ми зверталися, підтримка надійшла тільки від однієї людини. Якщо протягом найближчих тижнів хтось з них все ж відгукнеться, можливо, у нас вийде уникнути такого фіналу. Для цього є все - і студія, і техніка , і найголовніше - люди: ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які за станом на сьогодні вже написали заяви на звільнення ", - наголошується в повідомленні.

26 квітня партнер Савіка Шустера Павло Єлізаров заявив, що Держцентр зайнятості позбавив Шустера права працювати в Україні.

Пізніше стало відомо, що причиною анулювання дозволу на роботу Шустеру стало те, що він разом із заявкою на отримання дозволу на роботу надав недійсну довідку про несудимість.

Читайте також: Шоу закінчилося: як соцмережі реагують на скандал з Шустером

13 червня окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київського центру зайнятості про анулювання дозволу Шустера на роботу в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини