RU

В Україні створюється нова система - сімейна олігархія, - Фесенко

28.12.2012, 13:37
В Україні створюється нова система - сімейна олігархія, - Фесенко - Фото
Досьє на Володимира Фесенка
Україна вступила в нову фазу розвитку олігархічної системи - сімейної олігархії. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова правління центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фесенко зазначив, що кадрові перестановки у владі стали результатом внутрішньої боротьби в правлячій партії. "Президент починає перетасовувати свою команду. Він шукає її більш оптимальний склад. Його до цього підштовхує боротьба різних груп в його оточенні", - зазначив він.

Фесенко звернув увагу на те, що при ставці на стабільність президент підключає до роботи "молоду гвардію". Це проявилося, зокрема, при формуванні нового уряду, який, за його словами, можна називати урядом  Арбузова-Азарова. "По суті, процеси, які відбувалися в 2012 році, дають підставу говорити про формування сімейної олігархії. Це новий феномен. Те, що в Україні олігархічна система в політичному вимірі, - про це давно говорять. Але зараз це нова фаза розвитку олігархічної системи - сімейна олігархія", - пояснив він.

Політолог зазначив, що йдеться не тільки про родину президента. У Верховній Раді в цьому році з'явилася впливова сім'я Калетників, будуються політичні династії генпрокурора Пшонки, прем'єра Азарова та їхніх синів - депутатів.

Досьє на Володимира Фесенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини