RU

В Україні створено Міністерство інформаційної політики

14.01.2015, 16:59
В Україні створено Міністерство інформаційної політики - Фото
Міністр інформаційної політики Юрій Стець
Кабінет міністрів 14 січня затвердив постанову, згідно з яким створено Міністерство інформаційної політики України та затверджено положення про його діяльність. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Положення про міністерство після публічного обговорення з урахуванням зауважень, які надходили від народних депутатів України, громадських організацій, професійних об'єднань було направлено на розгляд Кабінету міністрів України", - йдеться в повідомленні.

Свої пропозиції надали: Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради, Національна спілка журналістів України, Незалежна медіа-профспілка, Незалежна асоціація телерадіомовників, Українська асоціація видавців періодичної преси та інші.

"Ключовими завданнями перед Міністерством є: протидія інформаційної агресії з боку Росії; розробка стратегії інформаційної політики держави та концепції інформаційної безпеки України; координація органів влади в питаннях комунікації і поширення інформації. Ці завдання закріплені в програмі дій уряду, а також у коаліційній угоді, яку підписали п'ять парламентських фракцій Верховної Ради", - зазначили в Кабміні.

Також наголошується, що найближчим часом в Мінінформі буде створено громадську раду, куди зможуть увійти представники громадських організацій, представники ЗМІ, медіа-експерти, і яка буде виконувати наглядові функції щодо діяльності відомства.

Як відомо, міністром інформаційної політики ще в грудні 2014 року був  призначений Юрій Стець.

Читайте також: Стець: Бюджет Мінінформу буде 4 млн грн, склад - до 30 чоловік

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини