RU

В Україні створена Національна гвардія

13.03.2014, 11:48
В Україні створена Національна гвардія - Фото
41325cfd81e9e98a9a767457997a46d2.jpg
Верховна Рада прийняла законопроект № 4393 ​​"Про Національну гвардію України", поданий спікером Олександром Турчиновим. За прийняття документа проголосували 262 народних депутати.

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, входить в систему МВС і призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя і законних інтересів громадян, суспільства і держави, а також по забезпеченню державної безпеки і захисту державного кордону, припиненні терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих формувань, терористичних організацій, організованих злочинних організацій.

Також національна гвардія України у взаємодії зі Збройними Силами України бере участь у відбитті збройної агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення військових (бойових) дій.

Загальна чисельність формування може становити до 60 000 чоловік. Військово-політичне і адміністративне керівництво Національною гвардією України здійснюється МВС. Керівника Національної гвардії затверджує Верховна Рада з подачі президента України.

Відзначимо, що в Україні вже існувала Національна гвардія з 1992 по 2001 роки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини