RU

В Україні стартували стратегічні військові навчання Рубіж-2016

18.10.2016, 11:15
В Україні стартували стратегічні військові навчання Рубіж-2016 - Фото
Фото: скріншот відео
У Збройних Силах України по всій території країни почалися стратегічні командно-штабні навчання Рубіж - 2016. Про це повідомляє прес-служба Генштабу в  Facebook.

До проведення навчань залучаються органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також військові частини (підрозділи) усіх компонентів Збройних Сил України.

"Основною метою підготовки є нарощування можливостей органами військового управління здійснювати управління угрупованнями військ (сил) в ході операції Збройних Сил по відсічі збройної агресії, протиповітряної оборони з одночасним плануванням подальших дій і застосування стратегічних резервів", - зазначили в прес-службі.

Планується відпрацювання практичних дій, зокрема, з проведенням тактичних навчань підрозділів з бойовою стрільбою, переміщенням на значні відстані комбінованим способом з подоланням водних перешкод, виконанням льотно-тактичних завдань, відображенням повітряного нападу противника.

Навчання триватимуть протягом тижня.

У Латвії з 17 до 31 жовтня на модернізованому полігоні в Адажі проходять  міжнародні військові навчання "Срібна стріла" за участю більше трьох тисяч військовослужбовців з 10 країн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини