RU

В Україні стартує передвиборна гонка в п'яти проблемних округах

16.10.2013, 09:45
В Україні стартує передвиборна гонка в п'яти проблемних округах - Фото
d06bf5da5df028afe183fbef8aa49c0b.jpg
В Україні сьогодні офіційно починається виборча кампанія в мажоритарних округах № 94, 132, 194, 197 і 223, де Центрвиборчком не зможе встановити результати голосування на парламентських виборах 2012 року.

Вибори до Верховної Ради в п'яти проблемних округах призначені на 15 грудня. Висування кандидатів у народні депутати починається з першого дня виборчого процесу.

У зв'язку з початком виборчої кампанії сьогодні відбудуться з'їзди ВО Батьківщина і ВО Свобода. Партія регіонів проведення з'їзду не анонсувала, так само як і УДАР Віталія Кличка.

Нагадаємо, раніше опозиційні фракції оголосили, що кандидати, що брали участь у виборах в п'яти проблемних округах, повинні знову балотуватися на повторних виборах за підтримки УДАРу, Батьківщини та Свободи. Таким чином, на чотирьох округах повинні висунути кандидатури старі кандидати від Батьківщини, на одному - Свободи.

На виборах народних депутатів у жовтні 2012 року в п'яти мажоритарних округах перемогли опозиціонери, проте ЦВК відмовилася встановлювати результати виборів через проблеми з протоколами комісій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини