RU

В Україні розпочалася операція "Кордон" за участю ДПСУ, МВС, СБУ

05.03.2014, 13:47
В Україні розпочалася операція
5ec754924f726cd66cfc221da1e5ac6f.jpg
З метою недопущення в'їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин на східній ділянці кордону, розпочата операція "Кордон", в якій беруть участь Державна прикордонна служба Україна (ДПСУ), МВС і СБУ. Про це повідомляє ZN.ua.

Резервами Держприкордонслужби, навчальних центрів, мобільними підрозділами додатково виставляються прикордонні наряди і застосовується спецтехніка. "Прикордонники продовжують стримувати удар військовослужбовців ЧФ РФ, спецназу і спецслужб, пов'язаний з блокуванням органів і підрозділів охорони кордону України на території Криму. Відкриті силові дії озброєних людей вироблялися з метою взяття під їх контроль управління кордоном. Однак, незважаючи на будь-які провокаційні дії: блокування органів управління, технічних засобів охорони кордону та морально-психологічний тиск, шантаж, погрози, підкуп з боку іноземних силовиків, українські прикордонники продовжують виконувати свої безпосередні обов'язки з охорони державного кордону України", - повідомляє відомство.

Також наголошується, що, незважаючи на пошкодження системи зв'язку, вся керівна ланка управління охороною держкордону продовжує функціонувати належним чином, використовуючи тимчасові пункти дислокації. "Не зробивши ні кроку назад, українські прикордонники рішуче заявляють про свою готовність захищати державний кордон до останнього", - зазначають у ДПСУ.

Більшість персоналу органів і підрозділів охорони кордону , які були блоковані, виявили бажання продовжувати службу, і зараз організована передислокація.

У відомстві інформують, що офіцери і військовослужбовці служби за контрактом, які сьогодні несуть службу на території АР Крим, повністю забезпечені всіма необхідними матеріально-технічними засобами, грошове забезпечення вони отримують вчасно і в повному обсязі.

Раніше ДПСУ повідомила, що за минулу добу на російсько-українському державному кордоні під час проведення заходів щодо посилення прикордонного контролю на в'їзд в Україну не пропущено в пунктах пропуску 377 громадян Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини