RU

Колишні співробітники ТВі презентували новий онлайн-телеканал

11.06.2013, 14:56
Колишні співробітники ТВі презентували новий онлайн-телеканал - Фото
Фото: Українська правда
Українські журналісти створили громадське телебачення. Презентація проекту відбулася в Києві. Телебачення буде працювати в інтернеті і базується на громадській організації з ідентичною назвою, зареєстрованій раніше.

Як повідомляє Українська правда, голлва програмної ради Роман Скрипін уточнив, що до складу програмного ради увійшли вісім журналістів, серед них Мустафа Найєм, Дмитро Гнап, Роман Скрипін, Сергій Андрушко, Юлія Банкова.

Програмна рада раз на рік буде переобирати голову, а також погоджувати весь програмний контент онлайн-телеканалу. Нижчою ланкою є редакційна рада, яка, у свою чергу, буде вибирати програмну рада.

"Нас об'єднує, насамперед, довіра, це та золота акція, яку втратили майже всі ЗМІ. Ми не женемося за цифрами. Довіра глядачів до нас - найвищий рейтинг", - сказав Скрипін.

У свою чергу, журналіст Дмитро Гнап повідомив, що джерела фінансування громадського телебачення будуть прозорими і будуть відображатися у щорічному звіті.

"Перш за все, ми розраховуємо на допомогу донорів - авторитетних міжнародних структур. З багатьма з них ми вже вступили в переговори. Дехто називає це грантожерством, але ми вважаємо, що краще отримувати грантову допомогу, ніж працювати за кошти українських бізнесменів і політиків, які будуть вказувати нам, що робити", - підкреслив Гнап.

"Друге джерело фінансування, на яке ми сподіваємося - це допомога громадян. Тобто невеликі реальні пожертвування грошима", - додав він.

За словами журналістів, програмний контент каналу вони презентують вже на початку вересня.

Нагадаємо, в кінці квітня в розпал скандалу навколо права власності на ТВі більше тридцяти співробітників телеканалу подали заяву про звільнення. Журналісти зазначили, що "остаточно можливість початку переговорів була зірвана після вручення керівником ТОВ Інтерпрофіт Олегом Радченком письмового ультиматуму про вихід в ефір Мустафі Найєму під загрозою звільнення". Частина з цих журналістів вирішила створити в Україні незалежне суспільне ТБ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини