RU

В Україні планують побудувати завод з виробництва снарядів

21.10.2014, 13:10
В Україні планують побудувати завод з виробництва снарядів - Фото
1277533ad9306e2f2ad11cf8a8d521f5.jpg
Державний концерн Укроборонпром планує протягом двох років побудувати сучасний завод з виробництва снарядів і патронів. Про це сьогодні на брифінгу повідомив гендиректор концерну Роман Романов.

"Щонайменше, з шістьма компаніями ми зараз ведемо переговори з приводу створення підприємства з випуску боєприпасів. На сьогоднішній день боєприпасів в Україні достатньо, але зважаючи на ведення бойових дій ми розуміємо, що цей ресурс вичерпний. Ми працюємо наперед. Остання зустріч у Вашингтоні була з американською компанією ATK, прошу звернути на неї увагу, це світовий виробник, який забезпечує 80% потреб армії США і визнаний провідним виробником і логістом... Кілька тижнів тому я був з візитом в Азербайджані, наші колеги теж зараз будують найсучасніший завод з виробництва боєприпасів. Там теж проведена зустріч з компанією, яка допомагає Азербайджану поставити це виробництво", - сказав Романов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Романова, перший сигнал для України прозвучав після захоплення терористами Луганського патронного заводу і донецького хімічного підприємства. "Весь потенціал людський та інтелектуальний, який там є, ми зараз акумулюємо, цих людей включили в процес, і ці люди працюють над створенням абсолютно нового сучасного підприємства з виробництва снарядів і патронів", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини