RU

В Україні під люстрацію потрапили вже понад 400 чиновників

14.04.2015, 15:31
В Україні під люстрацію потрапили вже понад 400 чиновників - Фото
792016af203e6e42af222c8d059512f8.jpg
Під люстрацію в Україні потрапили вже понад 400 чиновників. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Очищення влади - це не встановлення винних і не політичні переслідування, а недопущення до влади людей, які займали найвищі ключові посади і не відповідають критерієм. Багато з них, не чекаючи люстрації, звільнилися за власним бажанням, а багато хто навіть втекли... Зараз в єдиному реєстрі - трохи більше 400 осіб, які не захотіли піти за власним бажанням", - сказала вона.

За словами народного депутата, ініціатора прийняття закону про люстрацію Єгора Соболєва, багато чиновників пішли від люстрації і перечікують. "Частина перебігли до органів місцевого самоврядування, щоб перечекати там. Частина вийшли на пенсію, щоб не бути внесеними до реєстру і потім відновитися на роботі... Ще більше людей пішли в парламент... і чекають, коли зможуть повернутися в державні органи", - сказав він.

За його словами, зараз громадські активісти збирають інформацію по всім чиновникам часів Януковича, щоб створити повний перелік людей, які повинні бути люстровані.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини