RU

В Україні оголошена часткова мобілізація

17.03.2014, 11:22
В Україні оголошена часткова мобілізація - Фото
a11136025fcb041d501c7f04875a62ae.jpg
Верховна Рада затвердила указ президента про часткову мобілізацію. У Збройні Сили планується призвати 20 тисяч осіб, ще 20 тисяч - до складу Національної гвардії. За те, щоб затвердити указ президента про часткову мобілізацію, проголосували 275 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, мобілізацію планується провести протягом 45 днів у всіх областях України. На території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя мобілізація проводиться з числа громадян, які в добровільному порядку висловили бажання бути покликаними на військову службу.

Указом голові СБУ, начальнику Управління держохорони, голові Служби зовнішньої розвідки, вищому командуванню Національної гвардії, керівникам центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є військові формування, перевести ці формування, а також оперативно-рятувальну службу цивільного захисту на організацію і штат воєнного часу.

Виконуючий обов'язки президента , спікер Олександр Турчинов уточнив, що при проведенні часткової мобілізації ставка робиться в першу чергу не на 18-річних хлопців, а на добровольців і фахівців, які вже проходили службу в армії.

Читайте также - текст указу "Про часткову мобілізацію"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини