В Україні не повинно бути "диких батальйонів": доповідь РЄ

03.11.2015, 17:35
В Україні не повинно бути
bd9cd3cf328871808b6c30c98ca58619.jpg
Комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжнієкс презентував доповідь про гуманітарну ситуацію на сході України, в якій зазначив, що всі військові формування в Україні мають бути включені до складу регулярних збройних сил. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Страсбурзі.

"Усі військові формування в країні повинні бути повністю інтегровані в регулярну армію, і всі збройні групи, що знаходяться поза певною системою командування, повинні бути негайно роззброєні і розпущені", - йдеться в доповіді.

Також Муйжнієкс у своїй доповіді рекомендує українській владі розробити детальний план дій, який би включав заходи, спрямовані на вирішення проблем тимчасово переміщених осіб. Зокрема, щодо забезпечення цих людей житлом, відновлення повноцінної соціальної активності, а також створення подальших умов для повернення таких осіб у свої будинки.

Доповідь також містить рекомендації українській стороні у проведенні реформи судочинства і правоохоронних органів, а також щодо поліпшення імплементації стандартів у галузі прав людини і запобігання безкарності за скоєні серйозні злочини. Всі ці реформи повинні грунтуватися на зміцненні верховенства права. У цьому зв'язку в Раді Європи позитивно оцінили прийняття в Україні Національного плану дій з прав людини.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина